Červnové premiéry

11. červen 2008 | 20.53 |

Penelope

5. června. 2008

Kouzelná, barevná a půvabně hravá. Právě taková je moderní pohádka s Christinou Ricci v roli aristokratky, na níž se podepsala rodinná kletba: má prasečí rypáček. Lásku a touhu poznat něco víc než rodinné sídlo, ve kterém se celý život skrývá, nyní v dívce vzbudí hazardní hráč James McAvoy, a jejich svěží romance vás dokáže rozesmát i dojmout.

František je děvkař

5. června. 2008

Filmový šanson. Když už nemáte koho podvádět, tak už to žádné podvádění není. Zbývá snad jen podvádět sám sebe.

Navzdory názvu se nemusíte obávat laciné vulgární komedie plné křečovitých hlášek. Osudy ňoumovitého svůdce Františka, kterému propůjčil tvář Josef Polášek, jsou vlastně docela nevinné – a byť hlavní hrdina svádí jednu ženu za druhou, motá se ve vztazích vcelku sympaticky.

The Happening

premiéra - 12.6.2008

Zemi postihne globální ekologická katastrofa - rostliny začnou vypouštět do vzduchu neurotoxiny, které lidi nutí zabíjet se. Všichni páchají hromadně sebevraždy, nákaza se šíří jako epidemie a my budeme sledovat jednu rodinu, která se před tím vším snaží uniknout.

Režie: M. Night Shyamalan

Wanted

premiéra - 26.6.2008

Příběh filmu vypráví o docela obyčejné kancelářské kryse Wesleym (James McAvoy), který se dozví, že jeho otec patřil do organizace elitních zabijáků. Tato informace mu převrátí život úplně naruby a Wesley se dostává k bývalým kolegům svého otce, kteří mají za úkol vytrénovat ho v elitního nájemného vraha. Aby mohl dokončit to, co jeho otec začal. Jenže jak k nim vstoupí, Wesley postupně zjišťuje, že svět, ve kterém celou dobu nevědomky žil, skrývá ještě mnoho nepoznaného....

Režie: Timur Bekmambetov

Králíčeks070.gif

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře