Český den proti rakovině (R&R)

1. červen 2007 | 00.01 |

16.května 2007 se konal Český den proti rakovině (starým názvem Květinový den ) pořádaný Ligou proti rakovině Praha , do kterého se náš oddíl jako již tradičně zapojil . Na(ne)štěstí z naší - vraní - družinky skoro nikdo nemohl a tak jsme šly nakonec jen my dvě- Rézinka aRusalka (- z toho to R&R) .

obrazekJelikož měla Rézi ve škole nějaké písemky, tak jsme naši velkou výběrovou akci začaly až po 11té hodině dopoledne.Oblékly jsme si kroj - z vlastní zkušenosti víme, že lidé radši kupují od skautek než normálně oblečených civilistů . Zprvu jsme nevěděly kam máme jít a tak jsme obešly Zelňák, kde se nám podařilo prodat první kytičky, ale pak jsme se usadily na Josefské.Lidé byli letos fakt docela příjemní- nikdo se s náma nehádal a dokonce jsme dostaly nabídku na dvě brigády .

obrazekA tak sme prodávaly a prodávaly a prodávaly...kupovali si od nás snad všchny věkové kategorie.A potkaly jsme i dva skauty- jeden byl o něco málo starší než my a říkal něco o svojsíkáčích a druhej byl skautskej vedoucí z Poličky ve středních letech.

Myslím, že si není na co stěžovat - bylo to fakt super.Možná jenom kvalita kytiček by mohla být lepší (asi 10 upadlo) , ale jinak fakt nic. Už se moc těším na další rok a na KAPKU !!!

Rusalka

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Český den proti rakovině (R&R) edi 01. 06. 2007 - 18:27