Jak zvládnout vánoční úklid snadno a rychle ...

1. prosinec 2007 | 00.01 |

...podle Rusalky:obrazek

Nepatříte zrovna k pořádkofilům, kteří si každý den důkladně uklízí a pořádné luxování u vás probíhá jen na Vánoce? Máte toho uklízení až nad hlavu? Vůbec se Vám do toho nechce?

Mám pár nápadů, které vám možná ulehčí celé to uklízení.Jsou to ale všechno subjektivní rady, takže to tak taky berte .

1, Pusťte si vaši oblíbenou hudbu ( pokud chcete, můžete i koledy, ale riskujete tak, že si při slově Vánoce nebudete představovat nádherné zážitky z pohotovosti při výběru kosti z krku nebo ten úžasný moment, kdy jste si natloukli svá ctěná pozadí na náledí, ale právě předvánoční úklid...ale je to na vás ;) )obrazek

2, Takže máme puštěnou hudbu. Hlavní je že se u uklízení musíte bavit, bez toho to jde o 80% hůř. Představte si, jak krásně ten pokoj bude vypadat, až bude uklizený a jak se v něm budete skvěle cítit.

3, NAPIŠTĚ SI SEZNAM, co musíte udělat- od časově a energicky nejnáročnejších až po ty nejméně náročné.Když k tomu přihodíte časové rozhraní, možná to budete lépe stíhat.

4, Pokud si toto nečtete zrovna 23.12. , ale někdy na začátku prosince, měli byste mít ještě spoustu času. Nechtějte udělat všechno hned. Ale HNED začněte. Můžete si to rozvrhnout jak chcete. Každou hodinu uklízet 10 minut, každý den třičtvrtě hodiny, nebo...

5, Za každé uklízení se pochvalte a odškrtněte si v seznamu, co jste uklidili

Hodně štěstí a krásně ukizené pokoje přeje Rusalka

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Jak zvládnout vánoční úklid snadno a rychle ... dráček 02. 12. 2007 - 19:25